Skip to Content
Deodorant
Official
Uncategorized admin / Nisan 5, 2023

“Official” kelimesi İngilizce menşeli bir söz olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “misyon” veya “iş” mealına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda idare ve hükümet işlemlerinde kullanılırdı.

Meyan Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet veya kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tarif etmek derunin kullanılmaya çıbanlandı. Bu görevliler, örneğin mutluluk daireleri veya kiliselerde çeşitli işlemlerle mesul olan kişilerdi.

Zamanla, “official” kelimesi elan geniş anlamlar kazandı ve resmi veya salahiyetli bir konumda mevcut herhangi bir kişyerinde tarif etmek derunin kullanılmaya çıbanlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi çoklukla hükümet, spor veya iş dünyası kabil resmi bir konumda mevcut kişmüterakki veya kurumları tarif etmek derunin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Zamanla, söz resmi veya salahiyetli bir konumda mevcut herhangi bir kişyerinde tarif etmek derunin kullanılmaya çıbanlamıştır.

Comments
No comments yet, take the initiative.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DEODORANT © 2023 instagram takipci satin al https://buyukgoller.name.tr/ https://silivrimarangoz.name.tr/ https://yemeksiparis.name.tr/ https://parlaklik.name.tr/ https://takimlideri.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al