Skip to Content
Deodorant
Meditasyon Ve Astroloji
Uncategorized admin / Mayıs 7, 2023

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda gestaltlır.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak bucak kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine majör rabıta göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi evlendirmek, aşk ve ilişki astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan bir tomar bilgelik sahibi sürdürmek istiyorsanız, birşunca terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine gereğince belirlenir ve birşunca kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine bilgelik verebilir.

  2. Arslan Burcu: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden yaşfakat şekline damga fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok bir tomar bilgelik sahibi sürdürmek midein, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

Terim Anlamı
Veladet haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmaslahatimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, yakınlarında bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, doğacak tahmini ve elan katı çok konu üzerine bilgelik tevdi dair olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Comments
No comments yet, take the initiative.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DEODORANT © 2023 instagram takipci satin al https://buyukgoller.name.tr/ https://silivrimarangoz.name.tr/ https://yemeksiparis.name.tr/ https://parlaklik.name.tr/ https://takimlideri.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al